sprawdz nasz instagram
Odwiedż nasz profil na facebooku
Zamów nasze wypieki na Pyszne.pl
Zamów nasze wypieki na Glovo
Restauracje i piekarnie gruzińskie | Ketilipuri
sprawdz nasz instagram
Odwiedż nasz profil na facebooku
Zamów nasze wypieki na Pyszne.pl
Zamów nasze wypieki na Glovo

śniadanie, breakfast gdynia

utworzone przez | mar 5, 2024

Gruzja od dawna przyciąga turystów nie tylko bajecznymi widokami, kulturą i gościnnością mieszkańców, ale również doskonałymi smakami, których nie sposób doświadczyć nigdzie indziej. Jako pasjonaci tego zakątka świata stworzyliśmy KETiLi PURi – piekarnię, w której wytwarzamy różne rodzaje gruzińskiego pieczywa, świetnie sprawdzającego się na śniadanie, ale też lunch, obiad czy kolację. Zajrzyj do nas na breakfast w Gdyni i poczuj, w czym tkwi sekret kuchni z pogranicza Europy i Azji!

Gruzińskie śniadanie Gdynia

KETiLi PURi to miejsce pełne pasji, doskonałego smaku i tradycji, która uwidacznia się we wszystkim, co robimy. Chcieliśmy stworzyć charakterystyczny, wyróżniający się na mapie miasta lokal, by zarażać innych miłością do tych niebanalnych, choć prostych potraw. To doskonały punkt przystankowy, by zafundować sobie breakfast w klasycznym gruzińskim stylu i wyruszać na zwiedzanie Trójmiasta z pełnym żołądkiem. To również świetna cel podróży, gdy marzy Ci się nie tylko dobre śniadanie albo lunch, ale również odrobina gastronomicznej kokieterii w postaci naszego szefa kuchni, który przy pomocy oryginalnego gruzińskiego pieca tone przygotowuje najwspanialsze wypieki.

Odkryj nasze menu: Wyjątkowe śniadania w Gdyni

Dbamy o to, by przepisy, które wykorzystujemy w naszej kuchni były jak najbardziej autentyczne. Znajdziesz więc tu wyjątkowe, soczyste chinkali z mięsnym bulionem, ale też głęboko serowe chaczapuri czy chachobili – dania idealne na obiad. Breakfast w gruzińskim stylu stanowią u nas posiłki, w których główną rolę grają słone i słodkie wypieki. To pyszna samsa, gwezeli czy czekoladowo-wiśniowy puff. Śniadania w Gdyni KETiLi PURi to doświadczenie, bo masz okazję obserwować cały proces ich wykonywania, a do tego zapewniają ucztę dla zmysłów i sycą na długo. Jeśli gruziński posiłek, to tylko ten w najlepszym wydaniu!

Czym wyróżnia się KETiLi PURi na tle innych piekarni?

Naszym zamysłem było stworzenie ciepłego, przytulnego i pełnego gruzińskich akcentów lokalu z jedzeniem. Nie ograniczamy się jednak do dań obiadowych – wypiekamy na miejscu w specjalnym głębokim piecu tone słone i słodkie wypieki. Cały proces ich przygotowania klient może zobaczyć na własne oczy, co zdecydowanie wyróżnia nas na tle innych piekarni. Śniadanie z możliwością zapoznania się z tradycyjnym, liczącym tysiące lat sposobem pieczenia poprzez przyklejenie kawałków ciasta do ścianek i oderwanie po ich napęcznieniu, to prawdziwy rarytas!

Zajrzyj do KETiLi PURi, gdy zgłodniejesz!

Gruzińskie posiłki są nie tylko charakterystyczne pod względem wykonania. Wyróżnia je orientalny smak, a to dzięki wykorzystywaniu do ich przyrządzenia słabo znanych w Europie przypraw. Dodatkowo są niezwykle sycące i apetyczne – a wszystko to dzięki starannie dobranym składnikom. W Ketili Puri przyrządzamy je wszystkie samodzielnie – bez półproduktów! Zajrzyj tutaj na śniadanie w Gdyni, które zaspokoi Twój głód na długo, a zrozumiesz, za co tak kochamy Gruzję i jej kuchnię!

GDYNIA

ul. 10 Lutego 19, 81-364

tel. 514 120 340

Pn-pt: 7:00-19:00
Sb: 9:00-17:00
Nd: 10:00-18:00

OLSZTYN

ul. Pieniężnego Seweryna 10, 10-006

tel. 517 900 108

Pn-pt: 7:00-19:00
Sb: 9:00-16:00
Nd: nieczynne

GDAŃSK

Szeroka 125/126, 80-835

tel. 798 227 767

Pn-czw: 8:00-21:00
Pt-Sb: 8:00-22:00
Nd: 8:00-21:00