sprawdz nasz instagram
Odwiedż nasz profil na facebooku
Zamów nasze wypieki na Pyszne.pl
Zamów nasze wypieki na Glovo
Restauracje i piekarnie gruzińskie | Ketilipuri
sprawdz nasz instagram
Odwiedż nasz profil na facebooku
Zamów nasze wypieki na Pyszne.pl
Zamów nasze wypieki na Glovo

śniadanie, lunch, breakfast gdańsk

utworzone przez | mar 5, 2024

Wyobraź sobie miejsce tak autentyczne, że można dosłownie poczuć się tu jak w Gruzji – i zasmakować w typowych gruzińskich potrawach! To właśnie KETiLi PURi, nasz wyjątkowy lokal w Gdańsku. Breakfast, lunch, a może naprawdę sycący obiad lub kolacja w kaukaskich klimatach? Wszystko to znajdziesz w naszej piekarni! Wpadnij do nas na śniadanie i zakochaj się w smakach, które tutaj oferujemy!

Śniadanie Gdańsk: odkrywamy nietypowe miejsce na mapie naszego miasta

Jesteśmy wielkimi miłośnikami wszystkiego, co kojarzy się z Gruzją – jedzenia, wina, śpiewu, tańca i sztuki tego regionu z pogranicza Europy i Azji. Przybliżamy mieszkańcom naszego miasta zaledwie niewielką, ale zdecydowanie najbardziej apetyczną cząstkę kultury tego kraju. Planujesz nietypowe śniadanie lub lunch w Gdańsku? Koniecznie odwiedź KETiLi PURi – przyrządzimy je dla Ciebie najsmaczniej, jak tylko się da, a przy tym atrakcyjnie dla Twoich oczu.

Czym wyróżnia się nasza piekarnia?

Dbamy o to, aby kultywować gruzińskie tradycje i przybliżać je mieszkańcom naszego miasta oraz wszystkim turystom, którzy chętnie odwiedzają nasz lokal. Z myślą o nich przygotowujemy breakfast w nieco innej wersji niż zwykle – przy pomocy tone. To specjalny kamienny piec przypominający kształtem otwartą od góry beczkę. Kawałki ciasta na chleb przykleja się do jego ścianek i odrywa, gdy są już gotowe – czyli gdy zwiększą znacząco swoją objętość. To właśnie sztuka pieczenia sprawia, że nasze śniadania i lunche są tak wyjątkowe. Cały proces ich przyrządzania od zera możesz także zobaczyć na własne oczy!

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Jesteśmy jedyną tego rodzaju piekarnią w Polsce i dbamy o utrzymanie autentyczności na każdym poziomie. Dlatego nie zmieniamy nic w tradycyjnym gruzińskim sposobie wypiekania w tone, bo to właśnie on jest gwarancją uzyskania najwyższej jakości wyrobów. Nasze produkty na śniadanie czy lunch to przede wszystkim słone i słodkie wypieki, ale też doskonałe dania obiadowe z szerokim wyborem sosów czy napojów. Powstają one w całości w naszym lokalu – nie używamy do nich półproduktów! To dlatego takich smaków nie znajdziesz w żadnej innej restauracji ani piekarni w Polsce.

Dlaczego warto zajrzeć do KETiLi PURi na śniadanie albo lunch?

Dbamy o to, aby dostarczać naszym klientom wrażeń smakowych i jakościowych na najwyższym poziomie. Nie bez powodu mawia się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Jeśli więc potrzebny Ci breakfast w innym stylu niż zwykle, znajdziesz nas na mapie Trójmiasta! Nasze produkty doskonale sprawdzają się nie tylko w roli porannych, ale również popołudniowych i wieczornych posiłków. Zajrzyj więc do nas na lunch w Gdańsku lub kolację, a z pewnością wyjdziesz stąd najedzony i zachwycony smakiem. KETiLi PURi to gruzińska piekarnia inna niż wszystkie – na oczach klienta przyrządzamy prawdziwe, tradycyjne wypieki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej piekarni, abyś miał okazję nasycić nie tylko swój głód, ale również nacieszyć oczy intrygującym widokiem powstawania niezwykłych gruzińskich smakołyków!

GDYNIA

ul. 10 Lutego 19, 81-364

tel. 514 120 340

Pn-pt: 7:00-19:00
Sb: 9:00-17:00
Nd: 10:00-18:00

OLSZTYN

ul. Pieniężnego Seweryna 10, 10-006

tel. 517 900 108

Pn-pt: 7:00-19:00
Sb: 9:00-16:00
Nd: nieczynne

GDAŃSK

Szeroka 125/126, 80-835

tel. 798 227 767

Pn-czw: 8:00-21:00
Pt-Sb: 8:00-22:00
Nd: 8:00-21:00