sprawdz nasz instagram
Odwiedż nasz profil na facebooku
Zamów nasze wypieki na Pyszne.pl
Zamów nasze wypieki na Glovo
Restauracje i piekarnie gruzińskie | Ketilipuri

GDYNIA

ul. 10 Lutego 19, 81-364

tel. 514 120 340

Pn-pt: 7:00-19:00
Sb: 9:00-17:00
Nd: 9:00-17:00

OLSZTYN

ul. Pieniężnego Seweryna 10, 10-006

tel. 517 900 108

Pn-pt: 7:00-19:00
Sb: 9:00-16:00
Nd: nieczynne

GDAŃSK

Szeroka 125/126, 80-835

tel. 798 227 767

Pn-pt: 9:00-20:00
Sb: 9:00-21:00
Nd: 9:00-20:00

sprawdz nasz instagram
Odwiedż nasz profil na facebooku
Zamów nasze wypieki na Pyszne.pl
Zamów nasze wypieki na Glovo

śniadanie, lunch, breakfast gdańsk

utworzone przez | mar 5, 2024

Wyobraź sobie miejsce tak autentyczne, że można dosłownie poczuć się tu jak w Gruzji – i zasmakować w typowych gruzińskich potrawach! To właśnie KETiLi PURi, nasz wyjątkowy lokal w Gdańsku. Breakfast, lunch, a może naprawdę sycący obiad lub kolacja w kaukaskich klimatach? Wszystko to znajdziesz w naszej piekarni! Wpadnij do nas na śniadanie i zakochaj się w smakach, które tutaj oferujemy!

Nietypowe miejsce na mapie naszego miasta

Jesteśmy wielkimi miłośnikami wszystkiego, co kojarzy się z Gruzją – jedzenia, wina, śpiewu, tańca i sztuki tego regionu z pogranicza Europy i Azji. Przybliżamy mieszkańcom naszego miasta zaledwie niewielką, ale zdecydowanie najbardziej apetyczną cząstkę kultury tego kraju. Planujesz nietypowe śniadanie lub lunch w Gdańsku? Koniecznie odwiedź KETiLi PURi – przyrządzimy je dla Ciebie najsmaczniej, jak tylko się da, a przy tym atrakcyjnie dla Twoich oczu.

Czym wyróżnia się nasza piekarnia?

Dbamy o to, aby kultywować gruzińskie tradycje i przybliżać je mieszkańcom naszego miasta oraz wszystkim turystom, którzy chętnie odwiedzają nasz lokal. Z myślą o nich przygotowujemy breakfast w nieco innej wersji niż zwykle – przy pomocy tone. To specjalny kamienny piec przypominający kształtem otwartą od góry beczkę. Kawałki ciasta na chleb przykleja się do jego ścianek i odrywa, gdy są już gotowe – czyli gdy zwiększą znacząco swoją objętość. To właśnie sztuka pieczenia sprawia, że nasze śniadania i lunche są tak wyjątkowe. Cały proces ich przyrządzania od zera możesz także zobaczyć na własne oczy!

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Jesteśmy jedyną tego rodzaju piekarnią w Polsce i dbamy o utrzymanie autentyczności na każdym poziomie. Dlatego nie zmieniamy nic w tradycyjnym gruzińskim sposobie wypiekania w tone, bo to właśnie on jest gwarancją uzyskania najwyższej jakości wyrobów. Nasze produkty na śniadanie czy lunch to przede wszystkim słone i słodkie wypieki, ale też doskonałe dania obiadowe z szerokim wyborem sosów czy napojów. Powstają one w całości w naszym lokalu – nie używamy do nich półproduktów! To dlatego takich smaków nie znajdziesz w żadnej innej restauracji ani piekarni w Polsce.

Dlaczego warto zajrzeć do KETiLi PURi na śniadanie albo lunch?

Dbamy o to, aby dostarczać naszym klientom wrażeń smakowych i jakościowych na najwyższym poziomie. Nie bez powodu mawia się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Jeśli więc potrzebny Ci breakfast w innym stylu niż zwykle, znajdziesz nas na mapie Trójmiasta! Nasze produkty doskonale sprawdzają się nie tylko w roli porannych, ale również popołudniowych i wieczornych posiłków. Zajrzyj więc do nas na lunch w Gdańsku lub kolację, a z pewnością wyjdziesz stąd najedzony i zachwycony smakiem. KETiLi PURi to gruzińska piekarnia inna niż wszystkie – na oczach klienta przyrządzamy prawdziwe, tradycyjne wypieki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej piekarni, abyś miał okazję nasycić nie tylko swój głód, ale również nacieszyć oczy intrygującym widokiem powstawania niezwykłych gruzińskich smakołyków!