sprawdz nasz instagram
Odwiedż nasz profil na facebooku
Zamów nasze wypieki na Pyszne.pl
Zamów nasze wypieki na Glovo
Restauracje i piekarnie gruzińskie | Ketilipuri

GDYNIA

ul. 10 Lutego 19, 81-364

tel. 514 120 340

Pn-pt: 7:00-19:00
Sb: 9:00-17:00
Nd: 10:00-18:00

OLSZTYN

ul. Pieniężnego Seweryna 10, 10-006

tel. 517 900 108

Pn-pt: 7:00-19:00
Sb: 9:00-16:00
Nd: nieczynne

GDAŃSK

Szeroka 125/126, 80-835

tel. 798 227 767

Pn-czw: 8:00-21:00
Pt-Sb: 8:00-22:00
Nd: 8:00-21:00

sprawdz nasz instagram
Odwiedż nasz profil na facebooku
Zamów nasze wypieki na Pyszne.pl
Zamów nasze wypieki na Glovo

Chrupiące
w gdyni

Szukasz ciekawych, oryginalnych smaków? Zajrzyj do nas! Jeśli zastanawiasz się gdzie dobrze zjeść w Gdyni, to zapraszamy do spróbowania gruzińskiej kuchni! W menu naszej restauracji i piekarni dostępne są przede wszystkim regionalne i cieszące się dużą popularnością wypieki, takie jak Gwezeli, Chaczapuri, Kubdari, Assorti i inne. Większość produktów przygotowana jest na bazie ciasta francuskiego lub drożdżowego, dzięki czemu są chrupiące i bardzo sycące. Do farszu używamy wyłącznie świeżych i wysokiej jakości składników, głównie warzyw, mięsa i sera. Jeżeli szukasz jedzenia, które możesz zabrać ze sobą na wielogodzinne zwiedzanie czy do pracy lub szkoły to wyroby z naszej piekarni świetnie się do tego nadają!

Napoje gruzińskie

Jedzenie domowe w Gdyni. Obiady i kuchnia gruzińska trójmiasto

W Ketili Puri dbamy o to, żeby nasze menu było zawsze wypełnione tradycyjnymi aromatami i pozwalało na odkrywanie wyjątkowych smaków. Jako gruzińska piekarnia zlokalizowana w Gdyni wyróżniamy się, oprócz serwowania regionalnych wypieków, podawaniem domowych obiadów. To świetna okazja, żeby osoby odwiedzające Trójmiasto, jak i jego mieszkańcy spróbowali potraw z Gruzji, które w naszej restauracji przygotowuje kucharz pochodzący z tamtych rejonów. Dowiedz się, co możesz u nas zjeść – dobrze i niedrogo!

Herbaty gruzińskie i kawa

Tradycyjne obiady, potrawy i desery gruzińskie

U nas skosztujesz popularnych w Gruzji słodkości! Jeśli zastanawiasz się, gdzie dobrze zjeść, nasza restauracja gruzińska oferuje nie tylko pyszne domowe dania obiadowe. Oprócz tego skosztujesz tutaj tradycyjnych deserów i przekąsek, takich jak strudle z owocami, wykonane z ciasta półfrancuskiego puffy ze słodkim nadzieniem, pirogi z twarożkiem lub makowe i orzechowe kady. Wszystkie oferowane przez nas przysmaki są przygotowywane bez użycia półproduktów czy polepszaczy smaku. Desery dostępne są również w wersji wegańskiej.

Napoje gruzińskie
Napoje gruzińskie

Szeroki wybór tradycyjnych napojów grudzińskich

W Ketili Puri spróbujesz również tradycyjnych napojów, zarówno zimnych, jak i gorących. Polecamy naturalne gruzińskie herbaty liściaste, a także orzeźwiające lemoniady, soki i piwa bezalkoholowe. Napoje możesz zamówić również na wynos. To dobra opcja na zwiedzanie Gdyni w upalne letnie dni.