Zajrzyj na nasz Instagram
Odwiedź nasz profil  na  facebooku
Zamów nasze wypieki na pyszne.pl
Zamów nasze wypieki na Glovo

GDYNIA

ul. 10 Lutego 19, 81-364

tel. 514 120 340

Pn-pt: 7:00-19:00
Sb: 9:00-16:00
Nd: nieczynne

SŁUPSK

ul.Wojska Polskiego 39/40, 76-200

tel. 517 929 900

Pn-pt: 7:00-18:00
Sb: 8:00-16:00
Nd: nieczynne

Gdańsk

ul.Szeroka 125/126, 80-835

tel.798 227 767

OLSZTYN

ul. Pieniężnego Seweryna 10, 10-006

tel. 517 900 108

Pn-pt: 7:00-19:00
Sb: 9:00-16:00
Nd: nieczynne

KOSZALIN

Zwycięstwa 43, 75-950

tel. 798 858 484

Pn-pt: 7:00-18:00
Sb: 8:00-16:00
Nd: nieczynne

Instagram KetiliPuri - Gruzińskie obiady domowe
Facebook KetiliPuri - Gruzińskie obiady domowe
Zamów nasze wypieki na pyszne.pl
Zamów nasze wypieki na Glovo

Piekarnia gruzińska – Koszalin

Masz ochotę na orientalne smakołyki? Zapraszamy do naszej piekarni i restauracji gruzińskiej Ketili Puri, w której znajdziesz pyszne domowe obiady! Z przyjemnością serwujemy specjały tradycyjnej kuchni, dbając o zachowanie najwyższych standardów obsługi. To świetna okazja do spróbowania czegoś nowego albo zjedzenia swoich ulubionych wypieków. Jeśli zastanawiasz się, gdzie dobrze zjeść w Koszalinie, to sprawdź naszą ofertę. Gwarantujemy świeżość i niepowtarzalny aromat! Dowiedz się, co proponujemy wszystkim miłośnikom dobrego jedzenia!

Tradycyjne gruzińskie wypieki w Ketili Puri!

Wiele osób rozsmakowało się w kuchni gruzińskiej nie bez przyczyny! Przygotowywane z tradycyjnych składników potrawy są bardzo sycące i świetnie sprawdzają się zarówno w formie przekąski, jak i całego domowego obiadu. Nasza piekarnia i restauracja w Koszalinie proponuje między innymi wypełnione pysznym farszem chaczapuri. Przygotowujemy je z ciasta drożdżowego albo francuskiego, więc są chrupiące i pożywne. Wypieki są przyrządzane ze świeżych składników, bez użycia półproduktów czy polepszaczy smaku. Zamiast więc zastanawiać się, gdzie dobrze zjeść, zajrzyj do nas!

Wyjątkowy farsz i chrupiące ciasto – poznaj smaki gruzińskiej kuchni!

Zapraszamy do naszej restauracji zarówno mieszkańców, jak i zwiedzających miasto turystów. Jeśli chcesz dobrze zjeść w Koszalinie, to nasza kuchnia gruzińska jest bardzo dobrą opcją dla każdego. Dużą uwagę przykładamy do farszów. Przygotowujemy je ze świeżych warzyw, mięsa drobiowego lub wołowiny i aromatycznych przypraw. Właśnie dlatego dostępne w Ketili Puri specjały są unikalne. Wielbiciele orientalnych smaków mają duży wybór różnorodnych dodatków. W ofercie są dostępne również pełnowartościowe i sycące domowe obiady dla wegan i wegetarian.

Wyjątkowe tradycyjne desery i napoje gruzińskie

W ofercie restauracji Ketili Puri znajdą coś dla siebie również wielbiciele słodkich przekąsek. Oprócz doskonałych domowych obiadów zjesz u nas tradycyjne gruzińskie strudle, pirogi, kady i inne ciekawe słodycze, przygotowane ze świeżych składników. Oferujemy też najpopularniejsze w Gruzji orzeźwiające napoje, takie jak lemoniady i soki owocowe, a także regionalne herbaty liściaste. Naturalny susz do zaparzania możesz kupić również do domu, gdzie będziesz cieszyć się wyśmienitym smakiem naparu.

Skosztuj przysmaków z piekarni Ketili Puri!

U nas odkryjesz orientalne smaki Gruzji na nowo! Wielbiciele połączenia ciasta francuskiego lub drożdżowego z dużą ilością smakowitego nadzienia bazującego na warzywach i mięsie znajdą wiele pysznych produktów w ofercie piekarni Ketili Puri. Przygotowujemy codziennie świeże wypieki, serwując regionalne specjały dla każdego. Zapraszamy wszystkich miłośników orientalnego jedzenia oraz pysznych obiadów domowych zarówno mieszkańców, jak i zwiedzających Koszalin i okolice. Zamiast tracić czas na szukanie miejsc, gdzie dobrze zjesz, już dziś wpadnij do naszego lokalu i spróbuj kuchni gruzińskiej!